15. TARGI MIESZKANIOWE - WIOSNA 2016/- tekst archiwalny

15. TARGI MIESZKANIOWE - Wiosna 2016
przegląd ofert mieszkań, domów i kredytów
oraz wyposażenia, urządzeń i usług rynku mieszkaniowego
12 - 13 marca 2016
Bydgoszcz - Artego Arena

 

W dniach 12 i 13 marca 2016  w bydgoskiej Artego Arenie odbyły się 15. Targi Mieszkaniowe – wiosna 2016.  Była to pierwsza w tym roku prezentacja  oferty bydgoskiego rynku nieruchomości skierowana do wszystkich poszukujących swojego wymarzonego mieszkania lub domu. Podczas targów deweloperzy zaprezentowali gotowe, realizowane i planowane inwestycje mieszkaniowe, a przedstawiciele biur nieruchomości wystawili ciekawe oferty mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego. Ponadto na targach zaprezentowano także oferty kredytów oraz urządzeń, wyposażenia i usług mieszkaniowych. Nie zabrakło również stoiska Urzędu Miasta Bydgoszczy, gdzie zainteresowani mogli rozmawiać z przedstawicielami  wydziałów mienia i geodezji oraz administracji budowlanej. Wszystkich gości targowych w podjęciu właściwej decyzji oraz załatwieniu formalności wspierali również eksperci nieruchomości i finansów, a w punkcie porad dodatkowo radca prawny oraz rzeczoznawcy majątkowi.

Targi Mieszkaniowe są jedynym handlowym wydarzeniem skupiającym oferty nieruchomości z terenu Bydgoszczy i okolic. To niezastąpiona okazja, aby w jednym miejscu i czasie uzyskać dostęp do tak szerokiej, aktualnej i cenowo atrakcyjnej oferty zakupu mieszkania i domu, zarówno nowego jak też z rynku wtórnego. Ta impreza o ugruntowanej pozycji wśród wiodących firm bydgoskiego rynku nieruchomości oraz klientów zainteresowanych zakupem, odbywa się dwa razy w roku pod patronatem honorowym  Prezydenta Bydgoszczy.

Z minionej wiosennej oferty targowej najczęściej korzystali poszukujący swojego pierwszego mieszkania, a także  planujący uzyskać dopłatę w programie Mieszkanie dla Młodych. Targi były okazją do zakupu mieszkania w programie MdM, który w tym roku przebiega w nowych warunkach rosnących marż kredytowych, malejącej puli środków przeznaczonych na dopłaty programu oraz podwyższonego do 15% udziału własnego w kredycie.

W ofercie wystawców obok lokali standardowych i premium, prezentowane były również mieszkania spełniające kryteria uzyskania dopłaty w programie MdM, a przedstawiciele banków występujących na targach informowali o ofercie sfinansowania zakupu mieszkania,  służąc również pomocą w objaśnieniu procedur oraz dokonaniu wstępnego badania zdolności kredytowej. 

Obok prezentacji ofert mieszkaniowych, bankowych, wyposażenia i usług, targi mieszkaniowe pełniły również funkcje edukacyjne, oferując interesujący program seminariów oraz bezpłatny dostęp do indywidualnych porad ekspertów.

Wszystkim Wystawcom oraz odwiedzającym wiosenne targi mieszkaniowe, serdecznie dziękujemy za udział w targach.

 

 

HONOROWY PATRONAT

PARTNERZY TARGÓW

PARTNERZY

REKLAMA

 

                      

MIEJSCE NA
 TWOJĄ REKLAMĘ  
 

ZAPRASZAMY NA

TARGI MIESZKANIOWE

WIOSNA 2018

  MIEJSCE NA
TWOJĄ REKLAMĘ

 

KONTAKT

Masz pytania? Napisz do nas!

Targi krajowe

tel. 604 635 135
e-mail: biuro@sawo.pl

Formularz wstępnego zgłoszenia