18. TARGI MIESZKANIOWE - Jesień 2017

18. TARGI MIESZKANIOWE - Jesień 2017
przegląd oferty mieszkań, domów i kredytów 
oraz wyposażenia, urządzeń i usług rynku mieszkaniowego
14 - 15 października 2017 
Bydgoszcz - Artego Arena

 

  Odwiedź Targi Mieszkaniowe i skorzystaj z okazji!

 

W dniach 14 i 15 października zapraszamy do bydgoskiej Artego Areny, gdzie odbędą się  18. Targi Mieszkaniowe - jesień 2017.  Będzie to już druga w tym roku prezentacja oferty bydgoskiego rynku nieruchomości, skierowana do osób poszukujących mieszkań i domów, zarówno nowych, jaki i z „drugiej ręki”. Tradycyjnie z okazji targów wystawcy przygotowują specjalne oferty i promocje dla nowych klientów odwiedzających ich stoiska. W gronie wystawców wystąpią deweloperzy i pośrednicy nieruchomości z ofertą nowych, gotowych i planowanych inwestycji mieszkaniowych oraz nieruchomości z rynku wtórnego, a także firmy oferujące budowę domów jednorodzinnych. Nie zabraknie również oferty kredytów bankowych i instytucji finansowych oraz oferty mebli i wyposażenia kuchni, a także usług projektowania i urządzania wnętrz. Ponadto w podjęciu decyzji i załatwieniu formalności zakupu mieszkania odwiedzających targi wspomagać będą eksperci nieruchomości i finansów, a w punkcie porad dodatkowo radca prawny, rzeczoznawcy majątkowi i architekci. Wśród wystawców obecni będą również przedstawiciele Urzędu Miasta Bydgoszczy z wydziałów mienia i geodezji oraz administracji budowlanej.

 

Targi Mieszkaniowe są jedynym wydarzeniem handlowym skupiającym oferty nieruchomości z Bydgoszczy i okolic stwarzając niezastąpioną okazję do poznania w jednym miejscu i czasie szerokiej i cenowo atrakcyjnej oferty zakupu mieszkania lub domu. Impreza o ugruntowanej pozycji na bydgoskim rynku nieruchomości odbywa się pod patronatem honorowym  Prezydenta Bydgoszczy.

 

Do odwiedzenia targów zapraszamy zarówno poszukujący swojego pierwszego mieszkania i domu, jak również planujących jego zamianę lub nabycie nieruchomości w celach inwestycyjnych. W ofercie wystawców obok lokali standardowych, znajdą się  również mieszkania premium. Przedstawiciele banków i firm finansowych poinformują zainteresowanych o ofercie sfinansowania zakupu mieszkania lub domu,  służąc również pomocą w przygotowaniu wniosków, objaśnieniu procedur oraz dokonaniu wstępnego badania zdolności kredytowej.

 

Obok prezentacji ofert mieszkaniowych, kredytowych, wyposażenia i usług, targi oferują również interesujący program seminariów, których poradnikowy charakter przybliży wiele interesujących zagadnień na temat: - zaciągania kredytu hipotecznego i unikania przy tym błędów, zakupu nieruchomości, przygotowania mieszkania do sprzedaży, różnicach w formach wynajmu mieszkań, procedur przy zakupie mieszkania, home staging’u oraz możliwości zakupu i sprzedaży mieszkania obciążonego kredytem.

 

Targi to również okazja do skorzystania z bezpłatnych porad ekspertów w zakresie spraw związanych z tematyką mieszkaniową – w stoisku nr 30. W sobotę 14.10.br w godz. 11.00 - 15.00 porady udzielać będą: radca prawny Joanna Siluk oraz rzeczoznawcy majątkowi z bydgoskiego oddziału Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Wyceny Nieruchomości. Z kolei w niedzielę 15.10 w godzinach 11.00 - 15.00, dyżurować będą architekci ze Studia Architektury Zbigniewa Rąbalskiego.

 

Zapraszamy do Artego Areny w godz. 10.00 - 17.00 - wstęp na targi jest bezpłatny. Na miejscu kolportowany będzie darmowy informator zawierający mapę inwestycji mieszkaniowych z opisami i cenami.   

 ____________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Program SEMINARIÓW – stoisko nr 24

 

Sobota - 14 października 2017

 

godz. 11.00

Kredyt hipoteczny krok po kroku.
- Łukasz Zalewski, Murator FINANSE Warszawa.

 

godz. 12.00

Najem krótko i średnio terminowy czy okazjonalny? Jaką formę wybrać będąc właścicielem mieszkania na wynajem. 

godz. 13.00

Dlaczego sprzedaż mieszkania/domu warto powierzyć jednej agencji?
godz. 14.00

Zakup wymarzonego mieszkania - co warto wiedzieć i do ilu specjalistów się zwrócić?

-  Sabina Libera, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja  nr 20122), prezes bydgoskiej delegatury  Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami.

 

Niedziela - 15 października 2017

godz. 11.00

Najczęściej popełniane błędy przy zaciąganiu kredytu hipotecznego

- Łukasz Zalewski, Murator FINANSE Warszawa.

 

godz. 12.00

Home Staging w pigułce dla pośredników i właścicieli nieruchomości.

godz. 13.00

Jak kupić lub sprzedać mieszkanie z kredytem. 

-  Sabina Libera, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja  nr 20122), prezes bydgoskiej delegatury  Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami.

 

 

DYŻUR EKSPERTÓW - stoisko nr 30

 

Sobota – 14 października 2017 w godz. 11.00 – 15.00 :

Radca prawny - Joanna Siluk  oraz  rzeczoznawcy majątkowi - Bydgoskiego Oddziału Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Wyceny Nieruchomości

 

Niedziela - 15 października 2017 w godz. 11.00 – 15.00 :

Architekci – Studio Architektury arch. Zbigniew Rąbalski

 

Zapraszamy!

PARTNERZY

REKLAMA

 

                      

MIEJSCE NA
 TWOJĄ REKLAMĘ  
 

ZAPRASZAMY NA

TARGI MIESZKANIOWE

JESIEŃ 2017

  MIEJSCE NA
TWOJĄ REKLAMĘ

 

KONTAKT

Masz pytania? Napisz do nas!

Targi krajowe

tel. 604 635 135
e-mail: biuro@sawo.pl

Formularz wstępnego zgłoszenia