18. TARGI MIESZKANIOWE - Jesień 2017

18. TARGI MIESZKANIOWE - Jesień 2017
przegląd oferty mieszkań, domów i kredytów 
oraz wyposażenia, urządzeń i usług rynku mieszkaniowego
14 - 15 października 2017 
Bydgoszcz - Artego Arena

 

W dniach 14 i 15 października w bydgoskiej Artego Arenie odbyły się 18. Targi Mieszkaniowe - jesień 2017.  Była to już druga w tym roku prezentacja oferty bydgoskiego rynku nieruchomości, skierowana do osób poszukujących mieszkań i domów, zarówno nowych, jaki i z „drugiej ręki”. Tradycyjnie z okazji targów wystawcy przygotowali specjalne oferty i promocje dla nowych klientów odwiedzających ich stoiska. W gronie wystawców wystąpili deweloperzy i pośrednicy nieruchomości z ofertą nowych, gotowych i planowanych inwestycji mieszkaniowych oraz nieruchomości z rynku wtórnego, a także firmy oferujące budowę domów jednorodzinnych. Nie zabrakło również oferty kredytów bankowych oferty mebli i wyposażenia kuchni, a także usług projektowania i urządzania wnętrz. Ponadto w podjęciu decyzji i załatwieniu formalności związanych z zakupem mieszkania kupujących wspomagali eksperci nieruchomości i finansów, a w punkcie porad dodatkowo radca prawny, rzeczoznawcy majątkowi i architekci. Wśród wystawców obecni byli również przedstawiciele Urzędu Miasta Bydgoszczy z wydziałów mienia i geodezji oraz administracji budowlanej.

 

Targi Mieszkaniowe są jedynym wydarzeniem handlowym skupiającym oferty nieruchomości z Bydgoszczy i okolic stwarzając niezastąpioną okazję do poznania w jednym miejscu i czasie szerokiej i cenowo atrakcyjnej oferty zakupu mieszkania lub domu. Impreza o ugruntowanej pozycji na bydgoskim rynku nieruchomości odbywa się pod patronatem honorowym  Prezydenta Bydgoszczy.

 

Oferta targowa skierowana była do poszukujących pierwszego mieszkania i domu, jak również planujących zamianę lub nabycie nieruchomości w celach inwestycyjnych. W ofercie wystawców obok lokali standardowych znajdowały się  również mieszkania typu premium. Przedstawiciele banków i firm finansowych informowali zainteresowanych o ofercie sfinansowania zakupu mieszkania lub domu,  służąc również pomocą w przygotowaniu wniosków, objaśnieniu procedur oraz dokonaniu wstępnego badania zdolności kredytowej. Na miejscu kolportowany był bezpłatny informator targowy zawierający mapę oferowanych inwestycji z ich opisem i ceną sprzedaży.

 

Obok prezentacji ofert mieszkaniowych, kredytowych, wyposażenia i usług, targi przygotowały również interesujący program seminariów, których poradnikowy charakter przybliżał wiele interesujących zagadnień na temat: - zaciągania kredytu hipotecznego i unikania przy tym błędów, zakupu nieruchomości, przygotowania mieszkania do sprzedaży, różnicach w formach wynajmu mieszkań, procedur przy zakupie mieszkania, home staging’u oraz możliwości zakupu i sprzedaży mieszkania obciążonego kredytem.

 

Targi były również okazją do skorzystania z bezpłatnych porad radcy prawnego Joanny Siluk, rzeczoznawców majątkowych z bydgoskiego oddziału Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Wyceny Nieruchomości oraz architektów ze Studia Architektury Zbigniewa Rąbalskiego.

 

Wszystkim wystawcom i gościom serdecznie dziękujemy za udział w jesiennych targach mieszkaniowych.

 

Zapraszamy na kolejne 19. Targi Mieszkaniowe Wiosna 2018 - więcej informacji na stronie targów

 

Targi Bydgoskie SAWO

tel. 52 581 10 09 lub 604 635 135, e-mail: dom@sawo.pl

 

 

 

HONOROWY PATRONAT

 

PARTNERZY TARGÓW 

PARTNERZY

REKLAMA

 

                      

MIEJSCE NA
 TWOJĄ REKLAMĘ  
  MIEJSCE NA
TWOJĄ REKLAMĘ

 

KONTAKT

Masz pytania? Napisz do nas!

Targi krajowe

tel. 604 635 135
e-mail: biuro@sawo.pl

Formularz wstępnego zgłoszenia