19. TARGI MIESZKANIOWE - WIOSNA 2018

 

19. TARGI MIESZKANIOWE - WIOSNA 2018
przegląd oferty mieszkań, domów i kredytów 
oraz wyposażenia, urządzeń i usług rynku mieszkaniowego 

7 - 8 kwietnia 2018

Bydgoszcz, Hala ŁUCZNICZKA  

 

 Odwiedź wiosenne Targi Mieszkaniowe i skorzystaj z okazji!

W dniach 7 i 8 kwietnia zapraszamy do bydgoskiej hali Łuczniczka na 19. Targi Mieszkaniowe - wiosna 2018. Będzie to pierwsza w tym roku prezentacja oferty bydgoskiego rynku nieruchomości, skierowana do osób poszukujących mieszań i domów, zarówno nowych jak i z "drugiej ręki". Tradycyjnie z okazji tarów wystawcy przygotują specjalne oferty i promocje dla nowych klientów odwiedzających ich stoiska.

W gronie wystawców wystąpią deweloperzy i pośrednicy z ofertą nowych, gotowych i planowanych inwestycji mieszkaniowych oraz nieruchomości z rynku wtórnego, a także firmy oferujące budowę domów jednorodzinnych. Nie zabraknie również oferty kredytów bankowych oraz oferty wyposażenia i urządzenia wnętrz. Ponadto w podjęciu decyzji i załatwienia formalności zakupu mieszkania odwiedzających targi wspomagać będą eksperci nieruchomości i finansów, a w punkcie porad dodatkowo radca prawny, rzeczoznawcy majątkowi i architekci. Wśród wystawców obecni będą również przedstawiciele Urzędu Miasta Bydgoszczy z wydziałów mienia i geodezji oraz administracji budowlanej.

Targi Mieszkaniowe są jedynym wydarzeniem skupiającym oferty nieruchomości z Bydgoszczy i okolic stwarzając okazję do poznania w jednym miejscu i czasie szerokiej i cenowo atrakcyjnej oferty zakupu mieszkania lub domu. Impreza o ugruntowanej pozycji na bydgoskim rynku odbywa się pod patronatem honorowym Prezydenta Bydgoszczy.

Do odwiedzenia targów zapraszamy zarówno poszukujących swojego pierwszego mieszkania i domu, jak również planujących jego zamianę lub nabycie nieruchomości w celach inwestycyjnych. W ofercie wystawców obok lokali standardowych znajdą się również mieszkania premium. Przedstawiciele banków poinformują zainteresowanych o ofercie sfinansowania zakupu mieszkania i domu, służąc również pomocą w przygotowaniu wniosków, wyjaśnieniu procedur oraz dokonaniu wstępnego badania zdolności kredytowej. 

Obok prezentacji ofert mieszkaniowych, kredytowych, wyposażenia i usług, targi oferują również interesujący program seminariów, których poradnikowy charakter przybliży wiele istotnych zagadnień m.in. na temat: zaciągania kredytu hipotecznego i unikania przy tym błędów, przygotowania mieszkania do sprzedaży, różnicy w formach wynajmu mieszkań, procedur przy zakupie nieruchomości, stosowaniu home staging'u oraz zlecaniu zarządzania najmem.

Targi to również okazja do skorzystania z bezpłatnych porad ekspertów w stoisku nr 30 w zakresie spraw związanych z tematyką mieszkaniową. W sobotę 7.04.br. w godz. 11.00 - 15.00 porady udzielać będzie radca prawny Joanna Siluk, a w godz. 11.00 - 14.00 rzeczoznawcy majątkowi z bydgoskiego oddziału Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Wyceny Nieruchomości. Z kolei w niedzielę 8.04.br. w godzinach 11.00 - 15.00 dyżurować będą architekci ze Studia Architektury Zbigniewa Rąbalskiego.

Zapraszamy do hali Łuczniczka w sobotę w godz. 10.00 - 17.00 oraz w niedzielę w godz. 10.00 - 16.00. Wstęp na targi jest bezpłatny. Na miejscu kolportowany będzie darmowy informator zawierający mapę inwestycji mieszkaniowych z opisem i cenami. 

Do zobaczenia na Targach Mieszkaniowych!

 

 

PARTNERZY

REKLAMA

 

                      

MIEJSCE NA
 TWOJĄ REKLAMĘ  
  MIEJSCE NA
TWOJĄ REKLAMĘ

 

KONTAKT

Masz pytania? Napisz do nas!

Targi krajowe

tel. 604 635 135
e-mail: biuro@sawo.pl

Formularz wstępnego zgłoszenia