19. TARGI MIESZKANIOWE - WIOSNA 2018

 

19. TARGI MIESZKANIOWE - WIOSNA 2018
przegląd oferty mieszkań, domów i kredytów 
oraz wyposażenia, urządzeń i usług rynku mieszkaniowego 

7 - 8 kwietnia 2018

Bydgoszcz, Hala ŁUCZNICZKA  

 

W dniach 7 i 8 kwietnia w bydgoskiej hali Łuczniczka odbyły się 19. Targi Mieszkaniowe - wiosna 2018. Była to pierwsza w tym roku prezentacja oferty bydgoskiego rynku nieruchomości, skierowana do osób poszukujących mieszań i domów, zarówno nowych jak i z "drugiej ręki". Tradycyjnie z okazji tarów wystawcy przygotowali specjalne oferty i promocje dla nowych klientów odwiedzających ich stoiska.

W gronie wystawców wystąpili deweloperzy i pośrednicy z ofertą nowych, gotowych i planowanych inwestycji mieszkaniowych oraz nieruchomości z rynku wtórnego, a także firmy oferujące budowę domów jednorodzinnych. Nie zabrakło również oferty kredytów bankowych oraz oferty wyposażenia i urządzeń dla domów i mieszkań. Ponadto w podjęciu decyzji i załatwieniu formalności zakupowych gości odwiedzających targi wspomagali eksperci nieruchomości i finansów, a w punkcie porad dodatkowo radca prawny, rzeczoznawcy majątkowi i architekci. Wśród wystawców obecni byli również przedstawiciele Urzędu Miasta Bydgoszczy z wydziałów mienia i geodezji oraz administracji budowlanej.

Targi Mieszkaniowe są jedynym wydarzeniem skupiającym oferty nieruchomości z Bydgoszczy i okolic stwarzając okazję do poznania w jednym miejscu i czasie szerokiej i cenowo atrakcyjnej oferty zakupu mieszkania lub domu. Impreza o ugruntowanej pozycji na bydgoskim rynku odbywa się pod patronatem honorowym Prezydenta Bydgoszczy.

Wśród odwiedzających targi byli zarówno poszukujący swojego pierwszego mieszkania i domu, jak również planujący jego zamianę lub nabycie nieruchomości w celach inwestycyjnych. W ofercie wystawców obok lokali standardowych znajdowały się również mieszkania premium. Przedstawiciele banków informowali zainteresowanych o ofercie sfinansowania zakupu mieszkania i domu, służąc również pomocą w przygotowaniu wniosków, wyjaśnieniu procedur oraz dokonaniu wstępnego badania zdolności kredytowej. 

Obok prezentacji ofert mieszkaniowych, kredytowych, wyposażenia i usług, targi przygotowały również interesujący program seminariów, których poradnikowy charakter przybliżał wiele istotnych zagadnień m.in. na temat: zaciągania kredytu hipotecznego i unikania przy tym błędów, przygotowania mieszkania do sprzedaży, różnicy w formach wynajmu mieszkań, procedur przy zakupie nieruchomości oraz zlecaniu zarządzania najmem. Na miejscu kolportowany był darmowy informator zawierający mapę inwestycji mieszkaniowych z opisem i cenami nieruchomości.

Targi były również okazją do skorzystania z bezpłatnych porad ekspertów w tym: radcy prawnego, rzeczoznawców majątkowych oraz architekta.

Wszystkim uczestnikom wiosennych targów serdecznie dziękujemy za udział. Zapraszamy na kolejne targi już w październiku br. - szczegóły wkrótce.

Do zobaczenia na Targach Mieszkaniowych - jesień 2018 !

 

 

 

PARTNERZY

REKLAMA

 

                      

MIEJSCE NA
 TWOJĄ REKLAMĘ  
MIEJSCE NA
TWOJĄ REKLAMĘ

 

KONTAKT

Masz pytania? Napisz do nas!

Targi krajowe

tel. 604 635 135
e-mail: biuro@sawo.pl

Formularz wstępnego zgłoszenia