17. TARGI MIESZKANIOWE - Wiosna 2017 - tekst archiwalny

17. TARGI MIESZKANIOWE - Wiosna 2017
przegląd oferty mieszkań, domów i kredytów
oraz wyposażenia, urządzeń i usług rynku mieszkaniowego
18 - 19 marca 2017
Bydgoszcz - Artego Arena

 

  W dniach 18 i 19 marca w bydgoskiej Artego Arenie odbyły się  17. Targi Mieszkaniowe - wiosna 2017.  Była to pierwsza w tym roku prezentacja  oferty bydgoskiego rynku nieruchomości skierowana do osób poszukujących mieszkań i domów.

 Tradycyjnie z okazji targów wielu wystawców przygotowało specjalne oferty i promocje dla nowych klientów. Na targach wystąpili deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe i pośrednicy nieruchomości z ofertą nowych, gotowych i planowanych inwestycji mieszkaniowych oraz nieruchomości z rynku wtórnego, a także firmy oferujące budowę domów jednorodzinnych. Nie zabrakło również ofert kredytów oraz ofert urządzenia wnętrz i wyposażenia kuchni oraz usług projektowania. Wśród wystawców obecni byli też  przedstawiciele Urzędu Miasta Bydgoszczy z wydziałów mienia i geodezji oraz administracji budowlanej. Gości odwiedzających targi w podjęciu decyzji i załatwieniu formalności wspomagali eksperci nieruchomości i finansów, a w punkcie porad dodatkowo radca prawny, rzeczoznawcy majątkowi i architekci.

 Targi Mieszkaniowe są jedynym wydarzeniem handlowym skupiającym oferty nieruchomości z Bydgoszczy i okolic stwarzając niezastąpioną okazję do poznania w jednym miejscu i czasie szerokiej i cenowo atrakcyjnej oferty zakupu mieszkania lub domu. Impreza o ugruntowanej pozycji na bydgoskim rynku nieruchomości odbywa się pod patronatem honorowym  Prezydenta Bydgoszczy.

 Oferta targowa skierowana była do poszukujący pierwszego mieszkania i domu, jak również do planujących jego zamianę lub nabycie nieruchomości w celach inwestycyjnych. W ofercie wystawców obok lokali standardowych i typu premium, znajdowały się również mieszkania spełniające kryteria programu MdM.  Przedstawiciele banków i firm finansowych występujących na targach informowali zainteresowanych o ofercie sfinansowania zakupu mieszkania lub domu,  służąc również pomocą w przygotowaniu wniosków, objaśnieniu procedur oraz dokonaniu wstępnego badania zdolności kredytowej.

 Obok prezentacji ofert mieszkaniowych, kredytowych, wyposażenia i usług, targi oferowały również interesujący program seminariów, których poradnikowy charakter przybliżał wiele interesujących zagadnień dotyczących m.in.: - zaciągania kredytu hipotecznego, - zakupu nieruchomości w celach inwestycyjnych, - przygotowania mieszkania do sprzedaży, - formach i różnicach wynajmu mieszkań, - procedur występujących przy zakupie mieszkania.

 Targi były również okazją do skorzystania z bezpłatnych porad ekspertów w zakresie spraw związanych z tematyką mieszkaniową, których udzielali: radca prawny Joanna Siluk oraz rzeczoznawcy majątkowi z bydgoskiego oddziału Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Wyceny Nieruchomości oraz Studio Architektury arch. Zbigniewa Rąbalskiego.

 Wszystkim wystawcom oraz odwiedzającym serdecznie dziękujemy za udział w wiosennych targach mieszkaniowych.

Zapraszamy na kolejne 18. Targi Mieszkaniowe JESIEŃ 2017 - zainteresowanych ofertą uczestnictwa w targach prosimy o kontakt.

 

HONOROWY PATRONAT

 

PARTNERZY TARGÓW 

PARTNERZY

REKLAMA

 

                      

MIEJSCE NA
 TWOJĄ REKLAMĘ  
 

ZAPRASZAMY NA

TARGI MIESZKANIOWE

WIOSNA 2018

  MIEJSCE NA
TWOJĄ REKLAMĘ

 

KONTAKT

Masz pytania? Napisz do nas!

Targi krajowe

tel. 604 635 135
e-mail: biuro@sawo.pl

Formularz wstępnego zgłoszenia