17. TARGI MIESZKANIOWE - Wiosna 2017 - tekst archiwalny

17. TARGI MIESZKANIOWE - Wiosna 2017
przegląd oferty mieszkań, domów i kredytów
oraz wyposażenia, urządzeń i usług rynku mieszkaniowego
18 - 19 marca 2017
Bydgoszcz - Artego Arena

 

  W dniach 18 i 19 marca w bydgoskiej Artego Arenie odbyły się  17. Targi Mieszkaniowe - wiosna 2017.  Była to pierwsza w tym roku prezentacja  oferty bydgoskiego rynku nieruchomości skierowana do osób poszukujących mieszkań i domów.

 Tradycyjnie z okazji targów wielu wystawców przygotowało specjalne oferty i promocje dla nowych klientów. Na targach wystąpili deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe i pośrednicy nieruchomości z ofertą nowych, gotowych i planowanych inwestycji mieszkaniowych oraz nieruchomości z rynku wtórnego, a także firmy oferujące budowę domów jednorodzinnych. Nie zabrakło również ofert kredytów oraz ofert urządzenia wnętrz i wyposażenia kuchni oraz usług projektowania. Wśród wystawców obecni byli też  przedstawiciele Urzędu Miasta Bydgoszczy z wydziałów mienia i geodezji oraz administracji budowlanej. Gości odwiedzających targi w podjęciu decyzji i załatwieniu formalności wspomagali eksperci nieruchomości i finansów, a w punkcie porad dodatkowo radca prawny, rzeczoznawcy majątkowi i architekci.

 Targi Mieszkaniowe są jedynym wydarzeniem handlowym skupiającym oferty nieruchomości z Bydgoszczy i okolic stwarzając niezastąpioną okazję do poznania w jednym miejscu i czasie szerokiej i cenowo atrakcyjnej oferty zakupu mieszkania lub domu. Impreza o ugruntowanej pozycji na bydgoskim rynku nieruchomości odbywa się pod patronatem honorowym  Prezydenta Bydgoszczy.

 Oferta targowa skierowana była do poszukujący pierwszego mieszkania i domu, jak również do planujących jego zamianę lub nabycie nieruchomości w celach inwestycyjnych. W ofercie wystawców obok lokali standardowych i typu premium, znajdowały się również mieszkania spełniające kryteria programu MdM.  Przedstawiciele banków i firm finansowych występujących na targach informowali zainteresowanych o ofercie sfinansowania zakupu mieszkania lub domu,  służąc również pomocą w przygotowaniu wniosków, objaśnieniu procedur oraz dokonaniu wstępnego badania zdolności kredytowej.

 Obok prezentacji ofert mieszkaniowych, kredytowych, wyposażenia i usług, targi oferowały również interesujący program seminariów, których poradnikowy charakter przybliżał wiele interesujących zagadnień dotyczących m.in.: - zaciągania kredytu hipotecznego, - zakupu nieruchomości w celach inwestycyjnych, - przygotowania mieszkania do sprzedaży, - formach i różnicach wynajmu mieszkań, - procedur występujących przy zakupie mieszkania.

 Targi były również okazją do skorzystania z bezpłatnych porad ekspertów w zakresie spraw związanych z tematyką mieszkaniową, których udzielali: radca prawny Joanna Siluk oraz rzeczoznawcy majątkowi z bydgoskiego oddziału Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Wyceny Nieruchomości oraz Studio Architektury arch. Zbigniewa Rąbalskiego.

 Wszystkim wystawcom oraz odwiedzającym serdecznie dziękujemy za udział w wiosennych targach mieszkaniowych.

Zapraszamy na kolejne 18. Targi Mieszkaniowe JESIEŃ 2017 - zainteresowanych ofertą uczestnictwa w targach prosimy o kontakt.

 

HONOROWY PATRONAT

 

PARTNERZY TARGÓW 

PARTNERZY

REKLAMA

 

                      

MIEJSCE NA
 TWOJĄ REKLAMĘ  
  MIEJSCE NA
TWOJĄ REKLAMĘ

 

KONTAKT

Masz pytania? Napisz do nas!

Targi krajowe

tel. 604 635 135
e-mail: biuro@sawo.pl

Formularz wstępnego zgłoszenia