22. TARGI MIESZKANIOWE - Jesień 2019

 

 

22. TARGI MIESZKANIOWE - JESIEŃ 2019

- przegląd oferty mieszkań, domów i kredytów
oraz wyposażenia, urządzeń i usług rynku mieszkaniowego

16 - 17 Listopada 2019 w godz. 10:00 - 16:00

 Bydgoszcz - Hala "Immobile ŁUCZNICZKA" - wstęp bezpłatny 

  

W dniach 16 i 17 listopada 2019 odbyły się 22. Targi Mieszkaniowe – jesień 2019. Oferta targów skierowana była głównie do osób poszukujących mieszkań i oczekujących w jednym miejscu i czasie na możliwość bezpośredniego spotkania z wieloma ofertami w tej dziedzinie. Oprócz szeregu stoisk wystawców oferujących i promujących swoje produkty i usługi, była dodatkowa szansa na skorzystanie z okazjonalnego rabatu lub bonusu przy zakupie. I to nie wszystko, bo obok korzyści zakupowych lub jeszcze tylko wstępnego rozpoznawania rynku, na zwiedzających czekała dodatkowa oferta w postaci źródła praktycznej wiedzy oferowanej na seminariach targowych i możliwość uzyskania bezpłatnych porad ekspertów.

 Do dyspozycji gości odwiedzających targi byli deweloperzy realizujący inwestycje w Bydgoszczy i w okolicach miasta, występujący z ofertą nowych mieszkań i domów, z ofertą inwestycji planowanych i premierowo prezentowanych na targach, a także z inwestycjami w trakcie realizacji lub już wybudowanych i dostępnych w sprzedaży. Z kolei zainteresowani propozycjami wtórnego rynku nieruchomości mogli również znaleźć ofertę mieszkań używanych, które oferowały występujące na targach biura nieruchomości. Tematyka targów obejmowała także oferty urządzeń i wyposażenia mieszkań i domów m.in. propozycje zabudowy kuchennej, mebli, drzwi i podłóg, akcesoriów, płytek ceramicznych oraz płyt z kamienia naturalnego. 

 Kolejną propozycją targów była oferta poradnictwa prawnego i poradnictwa rzeczoznawców majątkowych w zakresie spraw mieszkaniowych oraz poradnictwo w zakresie architektury, a także organizowane wykłady, których tematyka była źródłem praktycznej wiedzy w sprawach związanych z nieruchomościami, a także prawidłowym trybem postępowania przy ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

 Wszystkim wystawcom serdecznie dziękujemy za udział w targach, a odwiedzającym za zainteresowanie przygotowaną ofertą targową i skorzystanie z programu seminariów oraz porad ekspertów.

 

Więcej zdjęć - w galerii

PARTNERZY

REKLAMA

KONTAKT

Masz pytania? Napisz do nas!

Targi krajowe

tel. 604 635 135
e-mail: biuro@sawo.pl