O Firmie

Targi Bydgoskie SAWO sp. z o.o. w likwidacji

Spółka przez 30 lat (1989 - 2019) zajmowała się organizacją imprez targowych, wystaw, konferencji, wyjazdów biznesowych i misji gospodarczych oraz kompleksowym przygotowaniem uczestnictwa indywidualnego i grupowego polskich przedsiębiorstw w targach zagranicznych.

W okresie minionych trzech dziesięcioleci zostaliśmy laureatami wielu nagród krajowych i branżowych oraz wyróżnień nadanych nam przez urzędy centralne, władze i samorządy miasta Bydgoszczy i województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Współtworzyliśmy Polską Izbę Przemysłu Targowego w Poznaniu, pierwszą w kraju organizację samorządową skupiającą organizatorów targów, wykonawców zabudowy stoisk, właścicieli obiektów wystawienniczych, a także firmy transportowe, spedycyjne, hotelarskie, gastronomiczne, agencje reklamowe i wiele innych operatorów rynku targowego. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Wystawcom, Partnerom oraz Zwiedzającym za to, że byliście z nami przez 30 lat, za udział w naszych projektach, za wyrozumiałość, przychylność i zaufanie przy ich realizacji, a w końcu za to wszystko co utwierdzało nas w przekonaniu, że praca ta miała sens, bo wspierała innych w osiąganiu sukcesu. Mamy wielką satysfakcję i wdzięczność, że na naszej drodze zawodowej spotykaliśmy wielu doświadczonych i oddanych nam współpracowników oraz partnerów biznesowych, dzięki którym mogliśmy przygotować i zrealizować wszystkie nasze projekty.  

Pozostajemy w poczuciu spełnionego zadania i po 30 latach z dniem 31.12.2019 roku kończymy działalność naszej Spółki.

 

Targi Bydgoskie Sawo Sp. z o.o. w likwidacji

ul. Kościuszki 27 (wejście A, piętro I)

85-079 Bydgoszcz 

e-mail: info@sawo.pl

 

 

PARTNERZY

REKLAMA

KONTAKT

Masz pytania? Napisz do nas!